Rgp 12

Apple iPhone JailbreakDėl vis atrandamų iOS spragų atlikti iPhone Jailbreak-a šiandien labai paprasta – tereikia apsilankyti tam tikruose tinklapiuose ir tiesiog kelis kartus paliesti telefono ekraną. Bet ar susimąstome kam patikime savo iPhone, kas tuo metu vyksta mūsų telefone ir kas į jį įdiegiama? Gal ir nieko tokio, bet tai dar nereiškia, kad panorėjus Jūsų kontaktai ar prisijungimų slapažodžiai bus kažkam pasiekiami.

Jailbreak pliusai:
Su Jailbreak gauname ir telefono atrakinimą t.y. galimybę naudotis bet kurio mobiliojo ryšio operatoriaus kortele (jei telefonas buvo „pririštas“).
Galimybę įdiegti programas kurių nėra ir gal niekada nebus oficialioje Apple App Store, keisti ekrano užsklandas ar įdiegti piratines programas.

Jailbreak minusai:
Neaišku kam patikime savo telefono saugumą ir kokie tikrieji Jailbreak tinklapių kėslai.
Savo programas iPhone telefonui, tarkim į Cydia, patalpinti gali betkas, niekas jų netestuoja, netikrina ar nėra klaidų ir kaip jos paveiks Jūsų telefono darbą. Tad ir garantijos, kad nesutrumpės baterijos darbas ar dėl stabilaus telefono veikimo, jokios nėra.
Su Jailbreaku prarandate iPhone telefono garatiją ir galimybę atnaujinti programinę įrangą.

Pamąstymas pabaigai:
Šiuo metu daugelyje šalių iPhone galima nusipirkti nepririštą prie konkretaus mobiliojo ryšio operatoriaus, tad ir Jailbreaką daryti kažin ar vertą, o dėl piratinių programų… ar atsilyginti kūrėjams už sugaištą laiką ir kokybišką produktą, čia jau kiekvieno sąžinės reikalas, o piratai  irgi įvertina savo pastangas, tad nesukite dėl to galvos, jie pasiims iš Jūsų patys.

Autorius Nerijus | Pažymėta:


4 Komentarai straipsnyje:“iPhone Jailbreak – pliusai ir minusai”

 1. 1. passat:

  Pala man atrodo kad jailbreaikas neatrisa telefono tik leidzia yrasyti piratines programas (zaidimus appsus) nu bet nezinau jus rasot jus zinot.
  P.S. zadu pirkti iphone4 man verta nujailbreaikinti ar ne nes zaidimu ir appsu labai smagiu yra.

 2. 2. Nerijus:

  Jei telefonas pririštas prie operatoriaus, tai be jailbreako jo neatriši.
  Na aš bent jailbreako nedaryčiau ir tokio jailbreikinto nepirkčiau (dažniausiai pirkti su vogtais pasais). Jei randi pinigų iPhonui negi nerasi kelių usd apsams? o ir tie kartas nuo karto ir nemokamai dalinami.

 3. 3. Milena:

  Sveiki,
  dar savaites nera(esu visai zalia) kaip turiu iphone4, nepriristas, dabar ir nezinau ar reikia man jaibreako??? Telefonas tuscias, noresi programu, zaidimu….Kaip suprantu jegu dabar siusti tai bus originalios(uz jos reikes moketi), a jegu atristi tai ir piratinius galima. Nu nezinau…patarkite kaz ka…kol bedos nepridariau, nes visai nesinoresi is gero telefona kokia S…padaryti.

 4. 4. Nedas:

  Na aš turiu senoka telefona Iphone 3g su Jailbreak’u, bet ir to neverta dariti, maniau kad leis isirašiti piratines žaidimus, ir rezultatas apgailėtinas… 🙁
  iTunes neleidžia irašyti atsiustus iš interneto .ipa failus, nei kitos programos neleidžia.

Rašyti komentarą