Rgs 13

Apple Inc. finansiniai metaiVakar vakare buvo pristatytas naujasis Apple iPhone 5, taigi trumpai apie tai, kas naujo naujame telefone.

Naujas korpusas
Nors ir unikalus rinkoje iPhone stiklinis dizainas, pakeistas anoduotu aliuminiu. Pilnai aliuminio korpusas leido sumažinti telefono svorį, dabar jis yra 20% lengvesnis nei „iPhone“ 4S (112 g prieš 140 g). Be to, telefonas tapo plonesnis. Čia taip pat yra nuopelnas aliuminio korpuso nuopelnas. „Apple“ pavyko sumažinti iPhone storį 18% (7,6 mm prieš 9,3 mm) .

iPhone 5 aliuminio korpusas
Ekranas
Apple iPhone 5 ekranas

Naujas 4 colių 1136×640 taškų raiškos ekranas. Pakito ir ekrano proporcijos- dabar jos 16:09.

Kamera su safyro lęšiu.

Apple iPhone 5 kamera

Megapikselių skaičius liko tas pats – aštuoni, tačiau optinė sistema buvo stipriai pakeista. Iš safyro pagamintas objektyvas ne tik sumažino kameros dydį, bet ir pagerino objektyvo optines savybes. Fotografavimo greitis padidėjo 40%,patobulinta foto ir video stabilizavimo sistema, naudojant protingus filtrus sumažinti triukšmų kiekiai, panoraminis 240 ° fotografavimas.Galutinė panoraminės fotografijos rezoliucija yra 28 megapikselių! Ir dar nauja funkcija – svarbi funkcija – galimybė fotografuoti vaizdo įrašymo metu.

iPhone 5 panoraminės nuotraukos
Garsas
iPhone 5 garsiakalbiai ir ausinės
Visiškai nauji garsiakalbiai, trys mikrofonai – Vienas mikrofonas yra viršuje ant priekinio skydelio, antras apačioje ir trečias ant galinio skydelio. Visiškai naujos neįprastos formos ausinės su apačioje įmontuotais bosais.
Nauja jungtis
Nauja iPhone 5 jungtis
iPhone 5 naudojama nauja 8 pinų jungtis vadinama Lightning. Tad artimiausiu metu galima tikėtis kardinalaus aksesuarų seniesiems iPhone 3,4 pigimo.

Nano-SIM
Naujame iPhone 5 pasirodė naujas SIM lizdas. Naujo standarto nano SIM kortelė 44% mažesnė nei mikro-SIM. Vartotojams reikės naujos SIM kortelės, nes nano-SIM yra plonesnė nei mikro-SIM ir mini-SIM ir paprasčiausias apipjaustymas jau nepadės

Baterijos

iPhone 5 baterijosApple iPhonai visada stebino savo baterijų tarnavimo laiku, kaip jie tai padaro nėra aišku, bet reikia pripažinti, kad realūs rezultatai nedaug skiriasi nuo deklaruojamų.

Autorius Administratorius | Pažymėta: ,


2 Komentarai straipsnyje:“Apple iPhone 5”

 1. 1. Andrius:

  Puikus butu telefonas jai ne padidintas ekranas. Dabar ir iphonas nebe telefonas o nešiojamas televizorius,kaip ir visi daugiau nei per pus pigesni samsungai. Ketvirto iphono nekeisciau i nieka, turiu ir esu patenkintas. Bet jai prireiks naujo telefono,tai tikrai tai nebus iphone 5

 2. 2. Pootis:

  tokie sudo dar nemaciau,

  Ifonas 5 turi viena veninteli skirtuma : kaina didesene, o ifonas sudinesnis

  Miela tauta baikit pirkt situs sudus atsiprasant.

  bye bye bitches… 😉

Rašyti komentarą