Rgs 17

Skaitydamas šio telefono aprašymą gali susidaryti nuomone jog tai visiškai naujas „revoliucinis“ telefonas, tačiau teisybė yra visiškai kitokia. Žemiau pateikiama keletas iPhone trūkumų.
1. Nėra 3G: Atrodo jog taip atrodantis telefonas, palaikantis WiFi, tikrai turėtu turėti 3G ryšio palaikymą tačiau iPhone telefonai palaiko tik EDGE.

2.Nėra keičiamos baterijos: Kaip ir iPod’e taip ir iPhone baterija yra integruota, o tai reiškia, kad baterijai išsikrovus jos nebus galima pakeisti.

3. Nėra VoIp: tiesiog stebina kaip telefone kuriame yra toks dalykas, kaip WiFi, gali nebūti galimybės atlikti internetiniu skambučių.

4. 8 GB laisvos atminties: Aišku 8 Gb yra jau gana nemažai tačiau turint tokį telefoą suprantama norėsis atsisiūti muzikos filmų, kas užima ganėtinai daug vietos. Mano nuomone jei telefone būtų bent 20Gb butų daug šauniau. kiek pamenu N-91 jau praeitais metais turėjo 4-8gb laisvos vietos.

5. Uždara sistema: Nors išmaniajame telefone ir įdiegta max os X operacinė sistema, tačiau ji neleis vartotojams įdiegti nuosavos programinės įrangos.

6. Viena 2mpx kamera: Kas svarbiausia nėra blygstės. Taip pat tokiame „revoliuciniame “ telefone galėtu būti ir antra kamera vaizdo skambučiams… nors kuomet nėra 3G ryšio ji tiesiog nereikalinga.

Ir čia paminėta tik keletas trūkumų, aišku nenorėkime visko iškarto tačiau kad ir kaip bebūtų teisybė yra žiauri – iPhone nėra jau toks „revoliucinis“ telefonas.

Autorius Administratorius | Pažymėta:


12 Komentarai straipsnyje:“Pagrindiniai iPhone telefono trūkumai”

 1. 1. Ovidijus:

  Tai jau nauji modeliai 16gb 🙂

 2. 2. admin:

  Tai šaunu, kad „Apple“ nemiega ir tobulina savo produkta 😉

 3. 3. Saulius:

  na manau nusipirksiu metus paturesiu ir jau bus atsirades patobulintas iphone nebeda sena parduosiu

 4. 4. jeeghad:

  ir bluetooth sudinas neleidzia sinxronizuotis su kitais teleponais ir nera filmavimo galimibes ir dar simtus trukumu galima butu surast bet as turiu si superiny daikta ir esu juo labai patenkintas

  kas nores 100% tobulybes susiras ka nors kita tenkinanty jo poreikius bet iphone’as ir lix iphone’u 😀

 5. 5. Andrius:

  Jooo,as ir pagriebiau viena toki,o minusu tikrai yra..ka padarysi.. 🙂

 6. 6. Jonas:

  sis blynas irgi truputi prisviles. isvardinti trukumai nera esminiai bet gerb. iphone savininkai, pripazinkit – ju per daug tiek lauktam produktui.

 7. 7. kriste:

  nju ir kokie cjia trukumaj?man visaj nesvarbu…kokie tjie trukumaj…svarbu,kad naujas tel… 😉
  ;DDDDD

 8. 8. Karolina:

  Nepatarciau jo pirkti, as tikrai nusivyliau… Ieskodama programos uzsiblokawo ;o ir siaip nelabai patiko…

 9. 9. karole:

  ziaurei fainas telefas. ei cia tie trukumai nieko tokio, biski sudinai kad negali filmuot,bet nusinesu kamera ir viskas liux. vistiek bus jie kazkada patobulinti o dabar mums tokiems paprastiems zmogeliams deries :)))

 10. 10. nezinau:

  sadd

 11. 11. nezinau:

  o galima su iphone skambinti ir rasyti?

 12. 12. Ina St:

  O apie kokį modelį čia kalbama?

Rašyti komentarą