Gru 25

Snapture Labs pristatė įdėklą iPhone telefonui su Xenon blykste. Bendrovė dar negali pasakyti, kada SnaptureFlash pasirodys prekyboje ir kiek tai kainuos, nes priedas ir programinė įranga yra vis dar plėtojama. Snapture Labs yra išleidę savo programinę įrangą papildančia labai ribotas iPhone fotoaparato funkcijas 12 daugeliu naudingų fukcijų tokių kaip uždelstas fotografavimas, priartinimas, pasikartojantis fotografavimas „Multishot“, ir t.t.  Ši programinė įranga dar nėra oficialiai patvirtinta Apple kompanijos ir įtraukta į iPhone apps, yra nemokama ir už  7.99$ Premium versija.

 


 Snapture

Autorius Administratorius | Pažymėta: ,


4 Komentarai straipsnyje:“Xenon blykstė iPhone telefonui”

 1. 1. stygis:

  jei noresi tureti gera iphone reikes tukiu priedu simtus prisipirkti ir nesiotis atskira krepsy iphone telefonui 😀 noresi fotkint sita desiesi noresi geresne batareikos kita noresi garso dar kita tai kam tiek daug tu sudu jei gali viska sudeti y viena prieda arba tiesiog y tel

 2. 2. Karolis:

  Didesnes nesamones nesugalvojei?

 3. 3. paulius:

  hm… kol kas turiu pripažinti vieną tiesą – iPhone su sutartimi yra tiesiog „per brangus“. Sutinkate? Nereikia buti guru, kad suprastumėte, jog Lietuvoje 24 mėnesių sutartis ir vartotojo privalomi įsipareigojimai yra neadekvatūs.

 4. 4. butina:

  Sweet

Rašyti komentarą