Lie 15

Apple pranešė, kad liepos 11d. pradėjus prekiauti naujaisiais iPhone 3G, šiandien (liepos 14d.) jau parduota virš milijono šių telefonų. Apple iPhone 3G telefonais prekiaujama 21 šalyje : Amerikoje, Kanadoje, Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Vokietijoje, HonKonge, Airijoje, Italijoje, Japonijoje, Meksikoje, Olandijoje, Norvegijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Anglijoje ir liepos 17d. bus pradėta prekiauti Prancūzijoje.
Pasirodžius pirmajai iPhone versijai, milijonas šių telefonų buvo parduota per 74 dienas
Liepos 10d. buvo atidaryta ir programų, pritaikytų iPhone ir iPod, atsisiuntimų svetainė (Apps Store), dauguma jų nemokamos ar kainuoja mažiau nei 10 USD. Iki liepos 14d. iš šios svetainės atlikta daugiau nei 10 milijonų siuntimų.

Autorius Administratorius | Pažymėta: ,


2 Komentarai straipsnyje:“Parduota virš milijono iPhone 3G telefonų”

  1. 1. marmalus:

    aha, kaip Apple žino, kiek ir kur buvo parduota per pastarąsias kelias dienas? Niekaip negali žinoti, kiek realių pirkėjų visame pasaulyje įsigijo telefonų, kad ir vakar…, geriausiu atveju žino tik kiek telefonų buvo perduota pardavimui…, o 1 milijonas tai ne kaži kokie skaičiai, ypač išreklamuotai, ažiotažuotai prekei… didieji telefonų gamintojai, vidutiniškai per tris dienas parduoda daugiau, kai kurie net gerokai daugiau telefonų….

  2. 2. Aidziuz:

    1. Apple labai akylai priziuri wisa pardawima, nes jie gauna pelna ir is pasirasytu sutarciu.
    2. Jei tu nori ant ko nors pawaryt tai gal geriau tiesiog patylek..

Rašyti komentarą