Rgs 02

Naujas iPod NanoKaip sako Apple produkcijos gerbėjai: yra įprasti mp3 grotuvai ir yra iPod. Tad dideliam iPod gerbėjų džiaugsmui, Apple atnaujino savo grotuvų kolekciją. Jau priimami išankstiniai užsakymai o parduotuvėse žadama, kad pasirodys kitą savaitę.

iPod Touch

Naujas iPod Touch

Naujas iPod Touch dabar mažai kuo skirsis nuo iPhone 4. Jis bus su Retina ekranu, Apple A4 procesoriumi ir iOS 4.1 operacine sistema, 3-jų ašių giroskopu ir turės dvi kameras. Priekinėje dalyje esanti kamera skirta vaizdo pokalbiams, galinėje dalyje esanti kamera – fotografavimui ir HD vaizdo įrašams.
Naujas iPod Touch pasirodys prekyboje sekančią savaitę ir bus kelių modifikacijų : 8GB – 229 usd, 32GB – 299 usd ir 64GB – 399 usd.
Įdomu pažymėti, kad žaidimų rinkoje iPod Touch dalis didesnė nei Nintendo DS ir Sony PSP kartu paėmus.

Naujo iPod Touch pristatymas

iPod Nano

Naujas iPod NanoDaugiausiai išvaizdos pakitimų patyrė šeštos kartos iPod Nano. Dabar jis 46% mažesnis ir 42% lengvesnis, turi lietimui jautrų Retina ekraną, FM radiją, VoiceOver ir dar daug funkcijų skirtų aktyviems, sportuojantiems žmonėms.
Naujasis iPod Nano bus gaminamas šešių atspalvių. 8 GB modelis kainuos 149 usd, 16 BG – 179 usd.

Naujo iPod Nano pristatymas

iPod Shuffle

Naujas iPod ShufflePats mažiausias iPod grotuvų šeimos narys mažai kuo pasikeitė. iPod Shuffle dabar turi funkciją VoiceOver (dainos pavadinimo ir atlikėjo pranešimas, nenutraukiant muzikos klausymo), nepertraukiamo darbo laikas 15val.
Naujajį iPod Shuffle bus galima įsigyti penkių skirtingų spalvų ir kainuos 49 usd. Vidinė atmintis – 2 GB.

Naujasis iPod Shuffle

Autorius Administratorius | Pažymėta:


Rašyti komentarą