Spa 22

Nors mes vis dar laukiame, iPhone pasirodymo Lietuvos parduotuvėse, pasirodo kitose šalyse laikas nestovi vietoje ir firmos pradeda gaminti vis daugiau ir daugiau aksesuarų iPhone telefonui.

Apsaugok savo iPhone telefona su icewear

Aksesuarų kompanija „Tunewear“ išleido naują idėkliuką „Apple“ telefonui, pavadinta „Icewear“. „Icewear“- pagamintas iš skaidrios 2 milimetrų storio cilikoninės medžiagos. Pats įdėklas yra padarytas taip, kad būtu lengva naudotis prietaisu kuomet pavalkalas yra uždėtas. Kaip rašoma gamintojų tinklalapyje įdėklas yra lengvai nuimamas, lengvai uždedamas.

Suprantama tai nereiškia, kad iPhone su tokiu apvalkalu yra 100% saugus, nuo sutrenkimu ir jus galėsite jį mėtyti kur papuola, toks apvalkalas leis Jums, kur kas labiau apsaugoti iPhon’ą nuo smulkių sutrenkimų ir dangtelio subraižymų.
Pradinė „Icewear“ kaina persisiuntimui iš užsienio: $30 + persiuntimas

Šį iPhone apvalkalą galite užsisakyti čia;

Autorius Administratorius | Pažymėta:


5 Komentarai straipsnyje:“Icewear – saugom savo iPhona”

 1. 1. Paskalis:

  siandi isigijau dekliuka Savo iPhone. Jis atrodo kaip pinigine :))). Atrodo keistai. Sis komentaras parasytas iphone telefonu :))) biski teko pavaroti. Nepriprates prie klaviaturos.

 2. 2. IPHONE:

  klausyk kur pirkai ta dekla? ??

 3. 3. alenas:

  Apsauga pati geriausia kol kas israsta mano manymu tai InvisibleSHIELD plevele. Kuri jau beje pasirodzsius ir lietuvoje.

 4. 4. rascal:

  kam ta apsauga reikalinga? 😀 mao iphonas jau koki 10 kartu krites gatvej ir nieko, tik apsibraize nugarele, mure pora tukstanciu pixeliu ir ilinko truputi, bet veikia kaip naujas 🙂

 5. 5. admin:

  Tai tam ir reikalinga…..kad neapsibraižytu nukritęs 🙂

Rašyti komentarą